27 Pro

Svakog četvrtka na Boninovu molitva krunice za Domovinu

Iz Bratovštine Marijanski zavjet za Domovinu pozivaju na molitvu krunice za Domovinu svakog četvrtka (počevši od 3. siječnja) u 20 sati kod kipa sv. Petra ispred crkve sv. Petra na Boninovu u Dubrovniku. U slučaju vremenskih neprilika krunica će se moliti u crkvi sv. Petra.

Organizatori podsjećaju kako se u korizmenom vremenu ove godine u crkvi sv. Josipa svaki četvrtak molilo krunicu za Domovinu. Zbog hodočašća kroz Domovinu uslijedila je ljetna pauza, a sada ponovo okupljaju sve zainteresirane za molitvu krunice na istu nakanu – molitva za Domovinu.

Krunica za Domovinu se moli u isto vrijeme u Zagrebu, Zaprešiću, Rijeci, Senju, Zadru, Šibeniku, Splitu, odnedavno u Puli, a uskoro i u Dubrovniku.