„Lapađani“ pobjednici Katoličke malonogometne lige Dubrovačke biskupije 2011.

Ekipa župe sv. Mihajla iz Lapada s voditeljima don Hrvojem Katušićem i Davorom Nakićem pobjednik je Katoličke malonogometne lige Dubrovačke biskupije. Lapađani su u finalu koje se igralo u subotu, 28. svibnja u sportskoj dvorani Učeničkog doma Paola di Rosa, s rezultatom 7:3 pobijedili župu sv. Nikole iz Čilipa (voditelj don Josip Barišić). Treće mjesto osvojila je župa sv. Petra - Boninovo (voditelj Davor Glavinić), a četvrto župa sv. Vlaha iz Stona (voditelj Hrvoje Vlašić). Biskup dubrovački mons. Mate Uzinić uručio je pokale i priznanja sudionicima završnice kao i pokal za fair play ekipi sv. Vlaha iz Stona. Najbolji igrač završnice bio je Stijepo Gavrilica iz župe sv. Mihajla dok je najboljim strijelcem lige proglašen Vicko Miloslavić. Prije natjecanja svi sudionici su sudjelovali na euharistijskom slavlju kojeg je predvodio don Ivica Pervan, župnik župe sv. Petra na Boninovu. Tijekom završnice odigrana je i revijalna utakmica između svećenika i laika, a pobijedili su laici s rezultatom 7:4. Sudili su: Mato Obšivač i Mato Bajurin.U ovoj sezoni KMNL u Dubrovačkoj biskupiji sudjelovalo je petnaestak ekipa iz gradskog, konavoskog i pelješkog dekanata.