13.5. Duhovna obnova za obitelji u Slanom

U subotu, 13. svibnja, uoči Majčinog dana u Franjevačkom samostanu sv. Jeronima (Trg Slanskih Pomoraca 4) u Slanom održat će se duhovna obnova za obitelji, koju organizira Vijeće za život i obitelj Dubrovačke biskupije.

Okupljanje obitelji će započeti u 14 sati, nakon čega će u 15 sati biti duhovni nagovor kojeg će predvoditi don Josip Lebo, župnik župe sv. Mihovila Viganj. U 15.30 bit će prilika za ispovijed.

U 16 sati započet će misno slavlje koje će također predvoditi župnik Lebo, a od 16.30 sati krenut će druženje svih okupljenih uz prigodnu okrjepu.

Svi zainteresirani za duhovnu obnovu mogu se prijaviti kod svojih župnika ili organizatorima putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., te putem telefona 020/324-920.