od 18.1. do 22.3. – Nastavljaju se euharistijska klanjanja za domovinu u crkvi sv. Josipa svakog četvrtka

U organizaciji Karmela Božjeg Milosrđa, pustinjačko-misionarska zajednica braće i sestara Milosrdnog Isusa i Blažene Djevice Marije od Gore Karmela, nastavljaju se euharistijska klanjanja za domovinu pod geslom „Pokloni se Kristu da Domovina bude Kristova!“ u crkvi sv. Josipa. Klanjanja će započeti u četvrtak, 18. siječnja, i održavat će se svakog četvrtka sve do 22. ožujka, a započinjat će u 8 sati. Prvog četvrtka klanjanje će trajati 24 sata, a svakog sljedećeg 11 i pol sati. Postojat će mogućnost da se klanjanje produži na 24 sata svaki put kada bude dovoljno prijavljenih za dežurstvo.

Uz Dubrovnik klanjanje će se održavati i u Zagrebu, Splitu i Berlinu.

Više možete saznati ovdje, a ovdje  možete pronaći i cjelokupnu najavu.