Susreti u ožujku u župi sv. Mihajla u Lapadu

Od srijede, 27. veljače u župi sv. Mihajla u Lapadu počinju susreti mladih u prostorijama ispod crkve te nakon toga druženje u prostorijama kafića i to će se održavati zadnje srijede u mjesecu. Susreti u organizaciji mladih ove župe počinju u 20 sati.

U petak 1. ožujka nakon večernje mise u župi sv. Mihajla održat će se susret obitelji pod nazivom: Obiteljska zajednica. Iz župe pozivaju obitelji na ovaj prvi susret na kojem će biti i zanimljivo predavanje.

„Proljeće na Mihajlu“, naziv je nedjeljnih druženja u ožujku za očeve i majke s djecom u župi sv. Mihajla u Lapadu koji počinju 3. ožujka. Susreti će se održavati svake nedjelje u ožujku od 12.00 do 16.00 sati na igralištu sv. Mihajla uz bogati program rekreacijske zabave župnih animatora za djecu i roditelje.