U Mlinima mladi i obitelji organizirali humanitarnu akciju "Ususret Ljetu"

Obitelji i mladi župe svetog Ilara u subotu, 8. lipnja ispred Župnog ureda u Mlinima organizirali su humanitarni događaj i druženje mladih "Ususret Ljetu".

Učenici i mladi su se u 17 sati okupili u crkvi sv. Ilara na zahvalnom euharistijskom slavlju za kraj nastavne godine, a nakon mise je slijedila zanimljiva „Velika potraga za blagom“ i zabavni program za djecu koju su raznim igrama, plesovima i zagonetkama animirali mladi župe sv. Ilara.

Mame, tate, bake i djedovi, ali i svi drugi koji su došli ispred župnog ureda u Mlinima imali su priliku uz druženje osladiti se domaćim kolačima, popiti kavu, te kupiti domaće marmelade, a sve u svrhu skupljanja humanitarne pomoći za jednu obitelj u potrebi.

Zupcica.hr/A.T.

humanitarna mlini 02