Odigrano treće kolo KMNL-a

U subotu 7. prosinca odigrano je treće kolo Katoličke malonogometne lige (KMNL) u Dubrovačkoj biskupiji. Utakmice su, kao i do sada, odigrane u dvorani Ženskog đačkog doma Paola di Rosa.

Ekipa Župe Presvetog Spasitelja „Mokošica“ nije došla na prvu utakmicu te je time protivnička ekipa Župa sv. Marije Magdalene „Mandaljena“ osvojila 3 boda. Pobjednici preostalih dviju utakmica su Župa Velike Gospe „Katedrala“ te Župa sv. Petra „Boninovo“.

Rezultati 3. kola su:

Župa Presvetog Spasitelja „Mokošica“ - Župa sv. Marije Magdalene „Mandaljena“ 0:3
Župa Velike Gospe „Rožat“ - Župa Velike Gospe „Katedrala“ 3:7
Župa sv. Ilara „Mlini“ - Župa sv. Petra „Boninovo“ 3:7

Utakmice se održavaju subotom na nogometnom igralištu OŠ "Marin Držić" dok se u slučaju lošeg vremena utakmice odigravaju u dvorani Ženskog đačkog doma Paola di Rosa. Organizatori pozivaju sve župljane župa koje sudjeluju na KMNL da podrže svoju ekipu.

Sljedeće, četvrto kolo će se održati nakon duže božićne pauze u subotu, 25. siječnja 2020. godine. Sve informacije vezane za KMNL mogu se pratiti na službenoj Facebook stranici "KMNL Dubrovnik" https://www.facebook.com/kmnlmladidbk/.

Katolička malonogometna liga (KMNL) održava se u organizaciji Vijeća za mlade Dubrovačke biskupije.

Luciana Lonac

KMNL trece 01