Novi ministranti i ministrantice u Mokošici

U nedjelju, 1. prosinca u župnoj crkvi  Presvetog Spasitelja u Mokošici primljeni su u službu novi ministranti i ministrantice.

U propovjedi im se obratio župnik don Ivica Pervan te im uputio riječi pohvale i poticanja kako moraju biti drugima primjer.

Nakon propovjedi, novi kandidati su obećali da će svojim ponašanjem, pobožnošću i revnim služenjem biti drugima primjer te služiti na oltaru Gospodnjem.

Župnik Pervan blagoslovio je njihova ministrantska odijela, a stariji ministranti pomogli su novima obući ministrantsko ruho. Novi ministranti su se aktivno uključili u život župe tako da su već u ponedjeljak služili na misi zornici.

Nakon mise u organizaciji župnog caritasa organizirana je prodaja adventskih vijenaca. Prikupljena sredstva namijenjena su potrebnima u župi.

Župa Presvetog Spasitelja Mokošica

wIMG 3551