Božićni koncert u Trpnju

U župnoj crkvi svetih Petra i Pavla u Trpnju u subotu, 4. siječnja održan je Božićni koncert na kojem su uz domaću klapu Divna nastupile još i klape Geta, Smokvica i Ošjak te solistice Đurđica Farčić i studentica Muzičke Akademije Sveučilišta u Zagrebu Marija Salečić uz klavirsku pratnju prof. Marine Stanković. U prekrasnom ambijentu crkve okićene božićnim ukrasima izvođači su otpjevali poznate i neke manje poznate božićne pjesme budeći u svima radost zbog Božjeg rođenja među ljudima.

Župnik  don Alen Keri na početku je pozdravio sve sudionike i publiku, a na kraju je svima zahvalio s posebnom zahvalom klapi Divna koja je cijeli koncert odlično organizirala. Zahvalio je i Turističkoj zajednici i Općini na pomoći u organizaciji koncerta, a domaćini su na kraju pogostili sve sudionike koncerta.

Župa sv. Petra i Pavla Trpanj

Boris Poluta