Pridružite se klanjateljima Trajnog Euharistijskog Klanjanja u Dubrovniku

Bližimo se godišnjici ustoličenja euharistijskog Isusa u crkvici sv. Josipa u Gradu, kada nas je naš biskup Mate ohrabrio, potaknuo, i na sve klanjatelje i ovaj pothvat, kao i na sve vjernike i Grad zazvao Božiji blagoslov moleći zagovor Blažene Djevice Marije.

Samo Bog zna koliko je skrivenih milosti sišlo na Crkvu, na nas i naše obitelji, po dušama koje se klanjaju Isusu u Presvetom Oltarskom Sakramentu. Od blagdana Gospe Lurdske 2019. se svaki sat izmjenjuju klanjatelji, danju i noću, u tihoj adoraciji, moleći za potrebe Grada i svijeta, za osobne potrebe i na nakane oca Biskupa za potrebe Crkve.

Neka se blagoslov širi, neka Svjetlo zauzima prostore. Želimo i molimo da svi ljudi dođu na Izvor. Ohrabrimo sve koji bi to mogli, da se pridruže djelu Trajnog Euharistijskog Klanjanja jednim satom u tjednu pred Gospodinom. Pred Živim Bogom koji se do kraja darovao i daruje, On koji umnaža i naše vrijeme i sve dovodi u red, tako da smo svjedoci kako se sve obveze mogu stići. Na raspolaganju smo jedni drugima za "zamjenu", a tu je i dežurni tim koordinatora koji su u pripravnosti i u svemu spremni pomoći.

Zato te pozivamo, dragi čitatelju, dragi prijatelju, ako već nisi da uzmeš udjela u ovom divnom Djelu TEK-a, jer te čekaju milosti koje je Gospodin pripravio samo za tebe!

I uvijek, Gospodinu slava i hvala!

Vaš TEK Dubrovačke biskupije