Fotografije iz kućnih Crkava (2) uz poziv na fotografiranje Cvjetnice u našim domovima

Fotografije kojim bilježimo trenutke molitve u kućnim, obiteljskim Crkvama u povezanosti s molitvom koju predvode biskup i svećenici polako pristižu.

Hvala svima koji šaljete. Vi koji se premišljate, ohrabrite se i pošaljite. Imate priliku i večeras u 20 sati.

Nova velika prilika za povezivanje putem fotografija između obiteljskih Crkva, župnih crkava gdje se slave mise bez naroda, samostanskih zajednica i biskupijske Crkve jest Cvjetnica ili Nedjelja Muke Gospodnje.

Tada ćemo imati, nažalost, jedinstvenu prigodu u svojim domovima blagosloviti maslinove i palmine grančice, pome koje se unatoč ovoj situaciji pletu, cvijeće…

Zabilježite taj trenutak i podijelite ga sa svima nama.

Par fotografija možete poslati na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili putem vibera na 091 32 33 922.

Kucne crkve 02 02

Kucne crkve 02 01