• Stari Grad

Župa sv. Marije Magdalene – Putniković

Crkva sv. Marije Magdalene * 11 sati
Crkva sv. Liberana - Brijesta 9 sati
* Nema stalnog termina, nego se na nedjeljnoj misi da obavijest za mise tijekom idućeg tjedna. Za termin mise je najbolje kontaktirati župni ured.

Župa sv. Martina – Žuljana

Crkva sv. Martina 17* sati 11:30 sati
* Mise radnim danom nisu uvijek u 17 sati, nego u određenim vremenima godine u 16, 18 ili 19 sati, stoga je za termin mise tijekom radnog tjedna najbolje kontaktirati župni ured.

Župa sv. Vlaha - Janjina

Crkva sv. Vlaha 17* sati 10 sati
Crkva sv. Antuna 9 sati

Župa Velike Gospe – Kuna

Crkva Gospe Delorite (samostanska) 7* sati 10** sati
* Osim kroz svibanj i listopad kada je u 17 sati zajedno sa svibanjskom, odnosno listopadskom pobožnosti. ** Osim ove mise u samostanskoj crkvi, svake nedjelje u 9 sati je misa u jednom od zaseoka, naizmjenično.

Župa sv. Petra i Pavla – Trpanj

Crkva sv. Petra i Pavla 17* sati 9 sati
Gospa od Milosrđa 10:30 sati
* Osim utorkom kada je misa u 7:30 sati u samostanskoj kapeli kod časnih sestara. U ljetnom vremenu (od Cvjetnice do 1. listopada) dnevne mise nisu u 17 sati, nego u 19 sati.

Župa sv. Kuzme i Damjana – Donja Vručica

Crkva sv. Kuzme i Damjana * 10:30** sati
Crkva sv. Antuna Padovanskog 11:30 sati
* Misa tijekom radnog tjedna nema, nego su u susjednoj župi Trpanj, budući je riječ o istom župniku. ** Osim četvrte nedjelje u mjesecu kada je u istom terminu misa u susjednoj župi u Gornjoj Vrućici, jer je isti župnik.

Župa Pomoćnice kršćana – Orebić

Crkva Marije Pomoćnice kršćana * 10 sati *
* Termin večernjih nedjeljnih misa, kao i misa radnim danom, je promjenjiv ovisno o godišnjem dobu, te je potrebno kontaktirati župni ured ili posjetiti stranicu http://www.zupaorebic.hr/mise.html na kojoj se redovito ažurira vrijeme misa tijekom tjedna.

Župa sv. Vlaha – Ston

Crkva sv. Nikole 7:30* sati 10 sati
* Osim kroz svibanj i listopad kada je misa u 18 sati.

Župa sv. Antuna Opata – Mali Ston

Crkva sv. Antuna Opata * 8:30 sati
* Radnim danom nema mise, nego je u susjednoj župi Ston (jer isti je župnik) u 7:30, osim kroz svibanj i listopad kada je misa u 18 sati (također u Župi Ston).

Župa sv. Mihovila - Viganj

Crkva Gospe od Rozarija 18 sati 10.30 sati
Crkva sv. Mihovila prigodno
Lovište - kapela BSM 9 sati
Kućište - kapela Presvetog Trojstva 17 sati (u 10. i 11. mjesecu)*
Župne mise nedjeljama, blagdanima i svetkovinama slave se u crkvi Gospe od Rozarija u 10.30 sati. *Od lipnja do rujna mise u Kućištu su u 19 sati.