Otoci

• Nedjelja I. 10 i 17:30* sati
  • Crkva II. Glavica sv. Antuna
  • Nedjelja II. 8.30 sati
  • Info II * S početkom ljetnog računanja vremena (do 3. rujna) dnevne i nedjeljne večernje mise su u 19.30 sati u katedrali sv. Marka.

Župa sv. Roka – Lumbarda

• Crkva I. Crkva sv. Roka
  • Radno I. 16* sati
  • Nedjelja I. 8 i 16* sati
  • Info II * U ljetnom vremenu (od veljače ili ožujka do 1.11.) večernje mise su u 18 sati. Za točan termin večernje mise najbolje je kontaktirati župni ured.

Župa sv. Martina – Žrnovo

• Crkva I. Crkva sv. Martina
  • Radno I. 18:30* sati
  • Nedjelja I. 8 i 10:30 sati
  • Info II * Termin večernjih misa pomiče se u dogovoru sa župljanima, tako da je potrebno kontaktirtai župni ured.

Župa sv. Nikole – Račišće

• Crkva I. Crkva sv. Nikole
  • Nedjelja I. 11 sati
  • Info II Radnim danom misa je po dogovoru sa župljanima, stoga je najbolje kontaktirati župni ured.

Župa Gospe od Sniga – Pupnat

• Crkva I. Crkva Gospe od Sniga
  • Radno I. 17* sati
  • Nedjelja I. 10 sati
  • Info II * U ljetnom vremenu mise su u 18 sati, osim kroz srpanj i kolovoz kada su u 19 sati. Za točan termin večernje mise najbolje je kontaktirati župni ured.

Župa sv. Petra – Čara

• Crkva I. Crkva sv. Petra
  • Nedjelja I. 9 sati
  • Info II * Radnim danom mise u župi nisu svakoga dana, jer je jedan svećenik na službi u dvije župe (u Čari i Smokvici). Dnevne mise su, kada su u ovoj župi, u 7.30 sati. Osim u svibnju i listopadu kada su u 18 sati. Za informacije je najbolje kontaktirati župni ured.

Župa Očišćenja Marijina – Smokvica

• Crkva I. Crkva Očišćenja Marijina
  • Nedjelja I. 10:30 sati
  • Info II * Radnim danom mise u župi nisu svakoga dana, jer je jedan svećenik na službi u dvije župe (u Čari i Smokvici). Dnevne mise su, kad su u ovoj župi, u 7.30 sati. Osim u svibnju i listopadu kada su u 18 sati. Za informacije je najbolje kontaktirati župni ured.

Župa Svih svetih – Blato

• Crkva I. Crkva Svih svetih
  • Radno I. 18 h (pon, sri, pet) *
  • Nedjelja I. 9;10.30;18*
  • Crkva II. Samostan Kćeri milosrđa
  • Radno II. 7 h (uto); 18 h (pet) *
  • Crkva III. Kapela bl. Marije Petković
  • Radno III. sub i svakog 9-og u mj. - 18 h *
  • Info II * LJETNO VRIJEME (od 18. lipnja do 3. rujna): Nedjeljne mise u župnoj crkvi Svih svetih su u 9 i 20 sati, a večernja misa radnim danom (ponedjeljkom, srijedom i petkom) je u 20 sati. U svetištu mise su utorkom u 7 sati, a četvrtkom i subotom u 20 sati. Od 16. srpnja mise u crkvi sv. Vincence u Prigradici su u 7.30 sati. * RUJAN: U rujnu su nedjeljne mise u župnoj crkvi Svih svetih u 9 sati (školska misa), u 10.30 sati (župna misa) i 19 sati (večernja misa), a dnevne mise u župnoj crkvi su ponedjeljkom, srijedom i petkom u 19 sati. Dnevne mise u Samostanu Kćeri milosrđa su utorkom u 7 sati i četvrtkom u 19 sati, a u Svetištu b. Marije Petković su subotom i svakog 9. u mjesecu u 19 sati.

Župa sv. Josipa – Vela Luka

• Crkva I. Crkva sv. Josipa
  • Radno I. 18* sati (subotom 7.30)
  • Nedjelja I. 9:30, 11 i 18 sati
  • Info II * U ljetnom vremenu je misa radnim danom u 19 ili 20 sati, stoga je za termin mise radnim danom najbolje kontaktirati župni ured.

Župa sv. Kuzme i Damjana – Lastovo

• Crkva I. Crkva sv. Kuzme i Damjana
  • Crkva II. Crkva sv. Petra
  • Radno II. *
  • Nedjelja II. 9 sati
  • Info II Radnim danom su mise po dogovoru, uglavnom samo petkom i subotom, stoga je za termine misa radnim danom najbolje kontaktirati župni ured.

Župa Velike Gospe – Koločep

• Crkva I. Crkva Velike Gospe
  • Nedjelja I. 10 sati**
  • Crkva II. Crkva sv. Antuna - Gornje Čelo
  • Radno II. *
  • Nedjelja II. 18 sati
  • Info II * Radnim danom misa je po dogovoru. ** U LJETNIM mjesecima (srpanj, kolovoz) nedjeljna misa je u 9 sati.

Župa Gospe od Šunja – Lopud

• Crkva I. Crkva Gospe od Šunja*
  • Radno I. **
  • Nedjelja I. 10.30 sati***
  • Crkva II. Crkva sv. Nikole*
  • Radno II. **
  • Nedjelja II. 10.30 sati***
  • Crkva III. Crkva Gospe od Špilice*
  • Radno III. **
  • Nedjelja III. 10.30 sati***
  • Info II * U crkvi Gospe od Šunja misa je prve nedjelje u mjesecu. U crkvi sv. Nikole misa je zadnje nedjelje u mjesecu. Ostale nedjelje misa je u crkvi sv. Marije (Gospa od Špilice). ** Radnim danom mise su po dogovoru sa župnikom. *** Od Uskrsa do Svih svetih mise su u 9.30 sati

Župa Gospe od Milosti- Suđurađ (Šipan)

• Crkva I. Crkva Gospe od Milosti
  • Nedjelja I. 11 sati
  • Info II * Radnim danom misa je po dogovoru.

Župa sv. Vlaha – Babino Polje (Mljet)

• Crkva I. Crkva sv. Vlaha
  • Info II * Radnim danom misa je po dogovoru.

Župa sv. Antuna Opata – Maranovići (Mljet)

• Crkva I. Crkva sv. Antuna Opata
  • Nedjelja I. 9 sati
  • Info II * Radnim danom misa je po dogovoru.

Župa Velike Gospe – Goveđari (Mljet)

• Crkva I. Crkva Velike Gospe
  • Nedjelja I. 12** sati
  • Info II * Radnim danom misa je u dogovoru sa župljanima. ** Nedjeljom je misa u crkvi sv. Nikole u 12 sati, osim ljeti (srpanj, kolovoz i rujan) kada te mise nema, nego je u 12:30 sati na otočiću sv. Marije.